Egzaminy z Audioriver!

19 czerwca 2017

Egzaminy wstępne na Wydział Teatru Tańca zaczynają się już od wtorku!

Wiemy, że to dla kandydatów spory stres - dlatego z radością ogłaszamy konkurs wspierany przez Festiwal Audioriver! Wszystkich uczestników egzaminów zachęcamy do włączenia się do zabawy - umieszczając na Facebooku swoje zdjęcie z rekrutacji z hasztagiem #PoEgzaminachNaAudioriver weźmiecie udział w konkursie w którym do wygrania jest podwójny karnet dwudniowy na tegoroczną edycję Festiwalu Audioriver! 

Trzymamy kciuki za egzaminy - za nawiązanie nowych znajomości, za odwagę pokazania się przed komisją, za dobre wspomnienia z Bytomia! 

Audioriver to jeden z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce i zarazem wydarzenie jedyne
w swoim rodzaju. To tutaj można jednocześnie zobaczyć najsłynniejszych na świecie reprezentantów house'u, techno i drum & bassu, jak i światowe gwiazdy elektroniki ocierającej się o pop, rock czy hip-hop. Audioriver łączy wiele światów i wszyscy tutaj są równi. Gigant sceny jest tak samo ważny jak nieznany eksperymentator. Fan Audioriver jeżdżący do Płocka od lat, jest równie istotny jak początkujący słuchacz elektroniki. Organizatorzy wydarzenia i niezwykle pozytywna publiczność festiwalu witają
z otwartymi ramionami wszystkich, którzy kochają dobrą muzykę i chcą zużyć dużo energii na wyrażaniu tego podczas koncertów, live-actów i setów DJ-skich.

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku – na plaży nad Wisłą
i w kilku innych lokalizacjach. Poprzednie cztery edycje zostały wyprzedane jeszcze przed otwarciem bram, a ostatnia zgromadziła aż 28 tysięcy osób.

Dotychczas ogłoszeni artyści to: Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Agents Of Time live, Alix Perez, Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, Carl Craig presents Versus Synthesiser Ensemble, Dax J, DJ Storm, Emperor, Exium live, High Contrast live, Hugh Hardie, Jackmaster, Keeno, Killbox (Ed Rush & Audio), KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Moodymann, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, S.P.Y, Solomun, Tale Of Us, The Belleville Three, The Erised, Vitalic - ODC live, We Draw A.

Więcej na www.audioriver.pl