Powrót dyplomu! "Out cry" na wrocławskiej scenie Impart

23 listopada 2017

Szczególna okazja do zobaczenia dyplomu tanecznego Wydziału Teatru Tańca z 2015 roku - "Out Cry" w choreografii Edana Gorlickiego na specjalnym, jednorazowym pokazie we Wrocławiu!

Zapraszamy do Impartu (ul. Mazowiecka 17) 8 grudnia o godzinie 20:00!


Świat w XXI wieku doświadcza niezwykłego technologicznego postępu, który ma przyczynić się do ułatwienia naszego życia – ma być szybciej, lepiej, więcej i bardziej wydajnie. Czy to na pewno właściwa droga? Absolwenci Akademii Sztuk Teatralnych postanowili przyjrzeć się pędzącemu postępowi cywilizacji, który warunkuje rzeczywistość i narzuca jej morderczy wyścig. Poprzez taniec wyrażają swój młodzieńczy bunt ale też marzenie na temat świata, w którym nie ma miejsca na ciągłą rywalizację i brak poczucia bezpieczeństwa. „Out Cry" nie jest deklaracją. Nie jest oświadczeniem ani lekcją. Istnieje w ciałach młodych artystów i jest ich małym protestem. Nie zmieni świata, ale być może wzbudzi w nas jakiekolwiek emocje – może to po prostu wołanie o normalność?

Spektakl jest kolejną odsłoną „I'm part of" – cyklu prezentacji najciekawszych niezależnych działań z czterech pól aktywności kulturalnej: teatru, muzyki, tańca i performansu oraz stand up'u/slam poetry.

8.12 | 20:00
Impart, ul. Mazowiecka 17
Bilety: 15 PLN (normalny/normal), 10 PLN (ulgowy/reduced)
Kup bilet: -> http://bit.ly/bilety-out-cry <-
Czas trwania: 75 minut


Realizatorzy projektu:
"Out Cry" - spektakl dyplomowy absolwentów Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego.
Choreografia: Edan Gorlicki
Muzyka: Amos Ben Tal
Światła: Jan Fedinger
Występują: Ewelina Ściana, Alicja Róża, Mateusz Flis, Grzegorz Łabuda, Anna Mikuła, Kamil Pilarski, Paweł Urbanowicz, Sandra Kula, Natalia Handzlik, Filip Meyer-Luters, Kamil Baryła, Amanda Barnaś, Dariusz Nowa
Koordynacja: Filip Pawlak